logo
26/11
25/11
24/11
23/11
20/11
19/11
2 ...

Мінометні підрозділи ЗСУ проходять інтенсивні навчання (ВІДЕО)

13-11-2020 18:35219

Мінометні підрозділи ЗСУ проходять інтенсивні навчання (ВІДЕО)
Фото: принтскрин відео

Мінометні підрозділи зі складу угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, щодня вдосконалюють індивідуальну підготовку та тренуються діяти у складі розрахунків.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Так, мінометні розрахунки відпрацьовують здійснення маршу, розгортання, підготовку вихідних даних для стрільби, а також переміщення на інші позиції після виконання вогневих завдань задля артилерійської підтримки загальновійськових підрозділів.

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, у роботі розрахунку необхідна максимальна злагодженість, щоб усі працювали, як один єдиний механізм, адже у бойових умовах ворог досить швидко вираховує позиції, з яких ведеться вогонь, тому швидкість відпрацювання нормативу - є одним з основних завдань.

«Навчальні нормативи виконувалися з урахуванням часу і досвіду, отриманого під час ведення бойових дій в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Розрахунки мінометних підрозділів повністю виконали поставлені навчальні завдання і показали належний рівень індивідуальної та групової підготовки», – підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Leopolis.news