logo
18/05
17/05
16/05
13/05
12/05
11/05
2 ...

У Дрогобичі стартував Міжнародний фестиваль Бруно Шульца

16-11-2020 20:45920

У Дрогобичі стартував Міжнародний фестиваль Бруно Шульца
Фото: ЛОДА

Цьогорічний фестиваль організаторам довелося підлаштувати під умови карантину. Більшість запланованих заходів відбудеться в режимі прямої трансляції.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Офіційне відкриття з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм відбулося у муздрамтеатрі імені Юрія Дрогобича.

«Кожен Шульцфест має свої несподіванки, свої родзинки, певні відкриття. Мета заходу - привернути увагу до постаті визначного митця та до культурно-мистецької спадщини Дрогобича, а також зробити творчість Шульца предметом літературознавчих та історичних досліджень», - акцентувала заступник директора департаменту з питань культури, національностей ей та релігій Тетяна Плугатор-Цибак.

ІХ фестиваль Бруно Шульца у Дрогобичі триватиме до 21 листопада.

«Приємно, що попри пандемію,  цей Фестиваль – неймовірно складний – все-таки відбувається. Це свідчить про те, як суттєво Бруно Шульц стає постаттю української культури», - наголосила організатор фестивалю Віра Меньок.

Шульцфест зазвичай відбувається що два роки на початку червня, та цьогоріч його перенесли на листопад. І програма Шульцфесту дещо скорочена в порівнянні з попередніми роками.

Серед цікавинок цьогорічного фестивалю: перформенси, виставки, концерти, а також літературні зустрічі та шульцознавча конференція «Бруно Шульц: арка уяви» за участі видатних польських та українських науковців.

Leopolis.news