logo
22/06
21/06
20/06
19/06
17/06
16/06
14/06
10/06
2 ...

Україна та Туреччина поглиблять співпрацю в сфері оборони

20-11-2020 14:49992

Україна та Туреччина поглиблять співпрацю в сфері оборони
Фото: landlord.ua

Нещодавно було підписано рамкову угоду про військове співробітництво між Україною та Турецькою Республікою. Ця угода охоплює досить широку оборонну сферу, куди входять не тільки питання військово-технічного співробітництва, а й оборонної кооперації.

Про це повідомляє пресслужба МОУ.

Днями в Одесі відбувся брифінг представників Військово-повітряних Сил Збройних Сил Турецької Республіки та компанії ASELSAN з представниками Повітряних сил Збройних Сил України, основна мета якого – обговорити спільні заходи на листопад-грудень 2020 року.

Мета заходу – обговорення технічних аспектів функціонування системи обміну даними про повітряну обстановку за програмою НАТО ASDE та можливості організації обміну даними між Збройними Силами України та Турецької Республіки на двосторонній основі, яка передбачає моніторинг за повітряним простором.

Під час зустрічі сторони домовилися про можливий взаємний обмін  технічними даними моніторингу повітряного простору виключних економічних зон, що дасть можливість, зокрема, Україні, оцінювати ситуацію за власною виключною економічною зоною, попереджуючи можливі загрози з боку Російської Федерації.

Тож, з великою вірогідністю, вже ближчим часом поставлені цілі будуть виконані, що розширить для України і горизонти, і можливості.

Leopolis.news