logo
22/06
21/06
20/06
19/06
18/06
2 ...

Нафтогаз створив окремий дивізіон для управління ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі

20-11-2020 17:56758

Нафтогаз створив окремий дивізіон для управління ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі

Група Нафтогаз створила новий бізнес-дивізіон «Теплоенергетика» — він відповідатиме за ТЕЦ, що передані від Фонду державного майна в управління НАК «Нафтогаз України».

Йдеться про теплові електроцентралі у Новояворівську та Новому Роздолі (Львівська обл.), повідомляє Департамент з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України».

Директором новоствореного дивізіону призначено Віталія Щербенка, який донедавна перебував на посаді директора з енергоефективності та управління майном Групи Нафтогаз.

«Вже рік ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі перебувають в нашому управлінні. За цей час ми довели, що такими об’єктами можна й треба управляти ефективно. Минулого сезону ми не лише подали тепло мешканцям за рекордно короткі строки, врятувавши опалювальний сезон, а й здійснили поточний ремонт мереж. Ми врятували систему централізованого опалення цих двох міст. Створення окремого бізнес-дивізіону «Теплоенергетика» доводить, що ми прагнемо зробити управління ТЕЦ, за які відповідаємо, максимально ефективним та плануємо надалі розвивати їх, враховуючи трансформацію Групи загалом», — зазначив Віталій Щербенко.

Коли Нафтогазу передали ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі, борг тодішнього управителя за газ складав 700 млн грн, робітники півроку не отримували зарплату, а у Новому Роздолі рік не збирали оплату за опалення зі споживачів.

У жовтні 2020-го — за рік — опалювальний сезон вперше за три роки почався вчасно, а зарплата робітникам виплачується за графіком. Тепер рівень розрахунків за газ, отриманий в рамках ПСО, складає 97%. Нафтогаз також налагодив роботу зі споживачами, і зараз рівень розрахунків населення за тепло — 86% і зростає.

Дивізіон займатиметься операційною діяльністю ТЕЦ Групи Нафтогаз, братиме участь в розробці оптимальної системи управління та штатної чисельності цих підприємств, розроблятиме стратегічний план програми їхнього розвитку, контролюватиме досягнення максимальних фінансових показників, дотримання законодавства та координуватиме взаємодію ТЕЦ з органами виконавчої влади, регулятором та іншими зацікавленими сторонами.

Leopolis.news