logo
25/07
24/07
23/07
22/07
2 ...

У Винниках в госпіталі вийшла з ладу система постачання кисню: хворих із COVID-19 евакуйовували

21-11-2020 10:131089

У Винниках в госпіталі вийшла з ладу система постачання кисню: хворих із COVID-19 евакуйовували
Фото: Львівської міської ради

У Винниківському госпіталі ветеранів вийшла з ладу система кисневого постачання. Причина - через підвищене навантаження і велике споживання сталося обмерзання кисневої системи. Одна з пластин холодильної системи розірвалася. Був хлопок, а не вибух (балони не вибухали).

Про це повідомив на сторінці у Facebook керівник Центру екстреної медицини та медицини катастроф Львівської області Андрій Васько.

«20.11.2020 о 21:30 поступила інформація щодо виходу з ладу системи кисневого постачання КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих» та переведення клініки на резервне кисневе живлення від балонів. На місце події невідкладно прибуло керівництво госпіталя та обласного штабу COVID-19.

Забезпечено логістику евакуації пацієнтів, визначено етапність дій команд з евакуації, роботу техніків по відновленню роботи кисневої капсули», - йдеться у повідомленні.

На момент вибуху в Винниківському госпіталі перебували кілька десятків пацієнтів, в тому числі у важкому стані, які потребували штучної подачі кисню. Однак, через проблеми з системою постачання кисню, медзаклад не мав можливості забезпечити цим пацієнтів. Тому хворих вночі було евакуйовано до інших лікарень.

Для евакуації залучено 16 бригад екстреної медичної допомоги.

Відомо, що в лікарню швидкої медичної допомоги з Винників перевезли 14 пацієнтів, 7 з них — в реанімацію, повідомляє пресслужба Львівської міської ради. «До моменту відновлення кисневого постачання евакуйовано 21 пацієнта, з них 3 на ШВЛ»,- зазначив Андрій Васько.

Приблизно опівночі подачу кисню у Винниківському госпіталі відновили.

«Всі пацієнти, яких евакуювали до Лікарні швидкої допомоги, завершать лікування вже тут», - написав Андрій Садовий у Facebook.

Leopolis.news