Уряд розробляє введення повного локдауну, але якщо не спрацює карантин вихідного дня — Шмигаль

http://leopolis.news/post/32575/uryad-rozroblyae-vvedennya-povnogo-lokdaunu-ale-yakshcho-ne-spracyue-karantyn-vyhidnogo-dnya--shmygal

21/11/2020

Про це він написав у Facebook у суботу, 21 листопада.

Прем'єр-міністр розповів, що наразі карантин «вихідного дня» залишається «розумною альтернативою локдауну». Він також зазначив, що минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність найбільше із часу весняного карантину. Він додав, що ці та наступні вихідні - 28 та 29 листопада - діятиме карантин «вихідного дня» і лише після цього можливо буде оцінити його результат. Утім Шмигаль не виключає можливості введення жорсткішого карантину у разі, якщо ініціатива з тимчасовим локдауном провалиться.

«Стосовно введення більш жорсткого карантину. Цей план дійсно розробляється, але — це план "Б", якщо не спрацює карантин «вихідного дня». Ми почали публічне обговорення цього плану "Б", аби вся країна розуміла його. Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу», — заявив Шмигаль.

За його словами, цього тижня він двічі зустрічався з міськими головами. Для них розсилається опитування щодо того, які протиепідемічні правила та обмеження вони вважають оптимальними. Шмигаль розповів, що тривають щоденні консультації з інфекціоністами та епідеміологами та аналізується ситуація по кожному з регіонів.

«Ми вбачаємо цей результат у виході на плато за кількістю захворілих», — додав він.

Нагадаємо, як писав Leopolis.news, в Україні від сьогодні, 21 листопада, почали діяти штрафи за відсутність захисної маски або респіратора в громадських місцях і транспорті. Громадянам-порушникам доведеться сплачувати від 170 до 255 гривень.

Leopolis.news