logo
23/11
22/11
20/11
19/11
18/11
2 ...

На Самбірщині визначився чемпіон з мініфутболу серед юнацьких команд

22-11-2020 11:4975

На Самбірщині визначився чемпіон з мініфутболу серед юнацьких команд

У День гідності та свободи на Самбірщині завершився чемпіонат з мініфутболу серед юнацьких команд. Уперше таке змагання серед спортивної молоді провели районна організація ВФСТ «Колос» та районна федерація футболу.

 

 

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Найкращий результат показала молодіжна команда ФК «Сокіл» с. Бісковичі, яка перед тим стала  чемпіоном районної вищої ліги з футболу, а також володарем "Суперкубку юнаків 2020". Її до таких спортивних здобутків готував директор Самбірської районної ДЮСШ Михайло Цимбрила та незмінний тренер Мар'ян Сенейко.

Пам'ятним призом – " Золотою бутсою" відзначено багаторічного директора та тренера Самбірської РДЮСШ  Михайла Цимбрилу. По-перше, його вихованці – юні «соколята» здобули титул чемпіона району, а по-друге, того дня були його іменини.

За словами голови районної організації ВФСТ «Колос» Руслана Хомина, започаткований  молодіжний турнір з міні фктболу показав, що у нього неабияке майбутнє. За престижне місце в чемпіонаті борорлись сім команд.

Водночас, заначив головний колосівець Самбірщини, наступного тижня заплановано провести ще й розіграш кубка з міні футболу серед юнацьких команд району.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news