Через вибори правоохоронці Львівщини працюють у посиленому режимі

http://leopolis.news/post/32589/cherez-vybory-pravoohoronci-lvivshchyny-pracyuyut-u-posylenomu-rejymi

22/11/2020

До забезпечення публічного порядку, а також оперативного реагування на порушення законодавства, загалом залучені близько двох тисяч правоохоронців, інформує поліція Львівської області.

Публічний порядок спільно з співробітниками служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області забезпечують патрульні поліцейські, співробітники Управління поліції охорони Львівщини, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також військовослужбовці Національної гвардії України.

Створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про порушення публічного порядку та виборчого законодавства, а також додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів. У посиленому режимі працює ситуаційний центр.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення просять звертатись до правоохоронців або повідомляти про це на оперативну лінію 102. Поліцейські реагують на такі повідомлення негайно. 

Leopolis.news