logo
24/11
23/11
22/11
2 ...

У поліцію Львівщини надійшло 45 скарг про ймовірні порушення виборчого законодавства – Віконський

22-11-2020 21:05126

У поліцію Львівщини надійшло 45 скарг про ймовірні порушення виборчого законодавства – Віконський

Сьогодні, 22 листопада, станом на 20:00 до поліції Львівщини надійшло 45 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства.

 

За усіма повідомленнями проводяться перевірки – складено 3 адмінпротоколи та відкрито 3 кримінальних провадження, інформує відділ комунікації поліції Львівської області. 

За трьома фактами, встановленими під час перевірок повідомлень про порушення виборчого законодавства на виборчій дільниці у Личаківському та двох виборчих дільницях у Сихівському районах Львова, слідчі територіальних підрозділів поліції, за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1, відкрили три кримінальних провадження. 

Співробітники Шевченківського відділу поліції склали адмінпротокол за ст.212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення на мешканку Львова, яка підпалила свій бюлетень для голосування. 

У Дрогобичі та у Галицькому районі Львова правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст.179 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві) Кодексу України про адміністративні правопорушення на двох представників дільничних виборчих комісій, які перебували на дільницях у нетверезому стані. 

«Голосування завершилось, проте поліцейські Львівщини й далі працюватимуть у посиленому режимі. Ми забезпечуватимемо охорону виборчих комісій до завершення підрахунку голосів і наступним важливим завданням для поліцейських є охорона виборчих бюлетенів та протоколів», – зазначив Василь Віконський. 

Leopolis.news