logo
23/10
15/10
09/10
07/10
06/10
30/09
18/09
07/09
01/09
29/08
2 ...

Підприємець Віталій Курасевич: У центрі бізнесу має бути клієнт, тоді продукт, а вже потім прибуток

01-07-2019 14:561103

Підприємець Віталій Курасевич: У центрі бізнесу має бути клієнт, тоді продукт, а вже потім прибуток

У його графіку складно знайти вільну хвилину: бізнес, спорт, тренінги, родина, подорожі. Співвласник мережі магазинів «Rixus – все для краси», успішний бізнесмен, турботливий сім’янин, 30-річний Віталій Курасевич не приховує, що будувати бізнес в Україні – як годувати дикого звіра з рук.

«Обережність, прорахунок, чіткість, відповідальність, а головне – розуміння того, що робиш, – запорука успіху будь-якого бізнес-проекту. Боїшся – не роби, робиш – не бійся», – переконаний підприємець. Про клієнтів, гроші та львівську бюрократію Віталій Курасевич відверто розповів спеціально для Leopolis.news.

Зустрілися з Віталієм під час обідньої перерви неподалік офісу. «Ще коли був маленький, бабця часто казала, що я буду бізнесменом, але, напевно, кожному в дитинстві пророкували таку кар’єру, – починає розмову він. – Одразу після закінчення університету відкрив невелику клінінгову фірму «Cleanmaster». Того ж року вдалося «народити» ще один проект – бізнес із забезпечення салонів краси косметикою та розхідними матеріалами. Як зараз пам’ятаю, зима 2011 року, лютий, ми з моїм партнером Андрієм ходимо по всіх львівських салонах краси, знайомимося з власниками, майстрами, оббиваємо пороги всіх можливих студій. Така робота «в полі» допомогла краще зрозуміти, чим дихає сфера краси. Тепер наша компанія є найбільшою в Західній Україні в сегменті професійної косметики».

 

Мережа магазинів існує вже вісім років. Чи доводилося за цей час закривати крамниці?

За весь період ми не закрили жодного магазину. Кілька років тому перенесли крамницю з одного торговельного центру в інший. Це було пов’язано лише з жахливою бюрократією адміністрації ТЦ.

Але ж не буває бізнесу без помилок…

Можна довго ідеалізувати процес «що ми будемо робити і як», але без дій нічого не буде! Треба діяти, помилятися, вчитись і йти далі. Усі, хто займається бізнесом, гарантую вам, роблять помилки, але тут важливо вміти бачити, що ти робив не так, і цих помилок не повторювати, а правильні дії масштабувати. Ще «на березі» проекту варто поставити цілі та зробити планування хоча б на 5 років: якою буде фірма через 5 чи 10 років, який оборот, хто працює, чи будете ви лідером ринку, що продаватимете, хто ваші конкуренти, в чому ви перші тощо.

Значить, вісім років тому ви все правильно спланували, якщо тепер щороку відкриваєте нові магазини. У чому запорука успіху?

У розумному масштабуванні! Неможливо розширювати проблемний чи непродуманий бізнес. Чому? Тому що проблем стане ще більше і замість того, щоб удосконалюватися, доведеться постійно його «лікувати». Також важлива автоматизація: замовникам має бути зручно користуватися вашими послугами будь-де і будь-коли. Багато часу і сил ми вклали в розробку сайту, щоб і роздрібні, і гуртові клієнти могли у два кліки зробити замовлення. У центрі бізнесу має бути не нажива, не прибуток, а задоволений клієнт. Саме він платить зарплату працівникам, власникам, виробникам. Саме клієнт голосує гривнею за вашу бізнес-ідею та визначає, чи успішний ваш бізнес, чи ні.

Нині всі говорять про брак хороших якісних кадрів, про плинність відповідальних та фахових працівників…

У мене є думка, що якщо з компанії йдуть працівники, то від неї йдуть гроші й репутація! Кілька років тому нам удалося скоротити плинність кадрів у кілька разів. Що ми для цього робили? Здивуєтесь, але ми зробили відбір ще жорсткішим, що допомагає виокремити «свою» людину від тієї, яка прийшла просто заробити грошей. Саме потужна команда, спільні цінності та клієнтоорієнтованість допомагають нам не лише підтримувати злагоджену роботу, а й рости та досягати значних успіхів. Є відома фраза Майкла Джордана на цю тему: «Талант допоможе виграти у гру, але командна робота та інтелект виграють чемпіонати».

Поговорімо про команду… Ваш партнер – ваш друг дитинства. Чи не заважає це в роботі?

У нас з Андрієм є принцип: робота на роботі, дружба в позаробочий час. Ми вчилися в одному класі, дружимо понад 20 років, але якщо виникають серйозні робочі питання, фінансові або стратегічні проблеми – вирішуємо їх лише як бізнес-партнери.

Перед інтерв’ю ви часто виправляли моє «керівник» на слово «лідер». Чому так?

Це моя певна професійна філософія. Керівник керує людьми, а лідер веде їх за собою. Лідер – це той, хто має сміливість та приймає складні рішення, завжди вірний ідеї і слідує за нею, він повинен формувати бачення «куди ми йдемо» для команди! Величина компанії вимірюється людиною, що її очолює.

Який нині бізнес-клімат у сфері краси?

Нині вести бізнес складніше, ніж три роки тому. Це пов’язано з тим, що стало надто багато гравців на ринку, третина закривається вже після першого року й розпродує товари за вхідними цінами. Зарплати та оренда зростають на 20-30% щороку, онлайн відвоював з 20% (2016 року) до 35% ринку (2019-го)! Деяких конкурентів можна похвалити, вони почали більше відвідувати семінари та читати бізнес-літературу, що мотивує і нас розвиватися ще швидше.

З чого почати молодим бізнесменам, які ваші поради?

 

У власній справі важливо вибрати правильну нішу в правильний час! Обов`язково треба розбиратися в цьому сегменті й любити те, що робиш. Робити більше, ніж думати. Потрібно зробити маленьку ідеальну систему й пізніше масштабувати її до тієї величини, яку запланував. У наступні кілька років радив би відкривати власний бізнес у сфері онлайн-продажу, адже ринок постійно росте. Ми також не відстаємо, запустили цього року сайт та почали працювати з «Розеткою».

З таким графіком роботи родина вас, напевно, майже не бачить?

Зізнаюся, раніше так і було, я проводив в офісі близько 80 годин на тиждень. Але дійшов думки, що в усьому має бути баланс. І якби родина мене не підтримувала, то навряд чи мав би життєву енергію, щоб реалізувати всі свої божевільні задуми.

Дар’я БАВЗАЛУК, для Leopolis.news