Шмигаль на нараді у Зеленського пообіцяв, що держава підтримає підприємців

http://leopolis.news/post/32663/shmygal-na-naradi-u-zelenskogo-poobicyav-shcho-derjava-pidtrymae-pidpryemciv

23/11/2020

Про це прем'єр Денис Шмигаль заявив на селекторній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського, передає ОПУ.

Зокрема, Шмигаль повідомив, що минулого тижня за дорученням президента уряд розробив план дій з підтримки бізнесу та окремих галузей.

«А вже цього тижня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства має допрацювати показники з підтримки окремих галузей, які постраждали через запровадження карантинних обмежень. Держава підтримає підприємців», зазначив очільник уряду.

Шмигаль також додав, що майже 28 тисяч пацієнтів зараз перебувають на стаціонарному лікуванні від коронавірусної хвороби, і така динаміка зберігається впродовж останніх двох тижнів.

«Карантин вихідного дня та додаткові заходи безпеки дають свої результати. Ми маємо зробити все, щоб уникнути повного локдауну. Поки статистика показує, що нам вдається стримувати прогнозоване зростання.

Також важливо відновити всі економічні програми та розпочати нові, щоб допомогти якомога більшій кількості людей. Адже епідемічна ситуація по всьому світу впливає на економіку», заявив Зеленський.

Leopolis.news