logo
15/01
14/01
2 ...

Україна планує залучити $300 млн від МБРР на подолання Covid-19

23-11-2020 18:52455

Україна планує залучити $300 млн від МБРР на подолання Covid-19

Кабмін схвалив проєкт розпорядження, яким погодив участь делегації України у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення угоди про позику та отримання 300 млн доларів позики.

 

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні уряду, повідомив у Facebook представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

«Проєктом акту передбачається визнати за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації інвестиційного проєкту «Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19» та залучити 300 млн доларів для проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», - написав він.

Зазначається, що позика надасть можливість уряду залучити додаткові кошти для покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні.

Для цього планується:

  • запровадження надзвичайних грошових трансфертів для осіб та домогосподарств, які втратили роботу або джерела доходу через пандемію COVID-19;
  • підтримка бідних домогосподарств за допомогою існуючої в країні Програми Державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям;
  • зміцнення систем та інституцій надання соціального захисту для поліпшення реагування в майбутньому.

Leopolis.news