logo
16/01
15/01
14/01
13/01
2 ...

КСУ просять перевірити карантин вихідного дня на конституційність

23-11-2020 19:22602

КСУ просять перевірити карантин вихідного дня на конституційність

У Конституційний суд надійшло конституційне подання 48 народних депутатів щодо відповідності Конституції України постанови про карантин вихідного дня.

 

Про це повідомила пресслужба КСУ.

«До Конституційного Суду України 23 листопада надійшло конституційне подання 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень підпункту 17 пункту 10, пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 року № 641 зі змінами», – сказано у повідомленні.

В КС зазначили, що автори клопотання вважають, що окремі положення вказаної постанови не відповідають низці норм Основного Закону України, а також зазначають, що порушені у конституційному поданні питання мають особливе суспільне та економічне значення, оскільки стосуються, в тому числі й життя і здоров'я громадян.

У поданні стоять підписи народних депутатів «Слуги народу», зокрема, Олександра Дубінського, Ігоря Фріса, Андрія Бобляха, Вячеслава Рубльова та інших. Також подання підписала Лариса Білозір від «За майбутнє». 

Leopolis.news