logo
18/01
16/01
15/01
14/01
2 ...

У Садового першу сесію Львівської міської ради назвали переворотом

24-11-2020 10:43798

У Садового першу сесію Львівської міської ради назвали переворотом
Фото: Олег Ляхович, Гал-Інфо

За словами заступника мера Львова Андрія Москаленка, міського голову Андрія Садового під час сьогоднішньої сесії усунули від виконання повноважень.

Про це Москаленко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Відбулось. Таке у цивілізованому суспільстві називають переворотом. 34 депутати прийшли сьогодні на сесію – ЄС, Свобода, Варта.

Сесію нагадаю скликало ТВК за заявою адвокатів Козловського, а тепер депутатів від «ЄС» – Різника та Ломаги.

Голова ТВК привів до присяги депутатів, не привівши до присяги міського голову.

Таке відбувається вперше. І тим самим голова ТВК усунув обраного міського голову від повноважень.

Отож, ми маємо тепер обраного міського голову Андрія Садового. І приведених депутатів, які утворили президію, яка фактично може перебрати на себе повноваження міського голови», – написав Москаленко.

Раніше Москаленко також написав, що подав у поліцію заяву про вчинення кримінального правопорушення членами міської ТВК. Мова йде про прийнятття ними 22 листопада о 23.55 Постанови щодо призначення сесії Львівської міської ради на сьогодні, 24 листопада.

Нагадаємо, сесія новообраної Львівської міської ради розпочалася о 9 годині ранку. Прийшло на неї 34 депутати. Це члени фракції «ЄС», «Варти» та «Свободи». Фракції «Самопомочі» та «Голосу» натомість заявили, що не будуть брати участь у засіданні сесії. Головує на сесії керівник Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький.

Leopolis.news