logo
21/01
2 ...

У Кабміні пропонують запланувати двотижневий локдаун на новорічні свята

24-11-2020 14:372030

У Кабміні пропонують запланувати двотижневий локдаун на новорічні свята
Фото: ілюстративне

Глава Мінкульту Олександр Ткаченко пропонує на Новий рік та Різдво відмовитися від масових заходів та запровадити двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят.

Про це міністр культури написав у Telegram.

«За озвученим наразі планом Міністерства охорони здоров'я, на нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм, і про малий та середній бізнес тощо», написав Ткаченко.

За його словами, останніми днями добова кількість інфікованих коронавірусом знизилася, але подальша ситуація має бути прогнозованою.

«Моя особиста думка краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив'язаний до новорічних свят. Безумовно, уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття.

А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад у зумі. Принаймні буде що згадати», додав Ткаченко.