Відбулась перша сесія новообраної Старосамбірської міськради

http://leopolis.news/post/32745/vidbulas-persha-sesiya-novoobrano-starosambirsko-miskrady

24/11/2020

 

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Спільною молитвою місцеві священики благословили нову владу в особі голови та депутатів тепер вже ОТГ на все добре і чисте, на вірне і чесне служіння народу. Бо після висловленого їм високого довір’я люди від них очікують реальних змін, покращення рівня життя не лише в місті Старий Самбір, а рівно ж і в селах, які увійшли до об’єднаної територіальної громади.

Вітали нинішній склад міської ради народний депутат України Андрій Лопушанський, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, колишній триразовий міський голова Старого Самбора Іван Грись, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, голова РДА Петро Назар.

За словами Юрія Бучка, люди від влади очікують конкретних рішень та ініціатив. Такі кроки та дії, наголосив він, завжди підтримає Максим Козицький як голова ЛОДА. Бо обласна та місцева влади спільно творять нову епоху, зміни на краще, чого, власне, очікують жителі міста та кожного села, щшо в складі ОТГ – нової адміністративної одиниці як органу місцевого самоврядування.

Сесія розглянула питання, внесені до порядку денного. Зокрема, депутати таємним голосуванням обрали секретаря міської ради, заступників голови, керуючого справами, утворили постійні депутатські комісії. Водночас призначили старостів сіл.

Однак не обійшлося без невдоволення мешканців села Воля. Вони пікетували сесію, вимагаючи від депутатів не призначати їм того старосту, якого запропонував міський голова.  

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news