logo
27/01
26/01
2 ...

Бізнесу планують допомагати з «ковідного» фонду

24-11-2020 21:46610

Бізнесу планують допомагати з «ковідного» фонду

Виплати на допомогу бізнесу, які анонсував президент Володимир Зеленський, пропонуватимуть фінансувати з фонду боротьби з COVID-19.

 

Про це повідомив радник президента Олег Устенко у коментарі Інтерфакс-Україна.

Як зазначив Устенко, усі анонсовані програми підтримки були обговорені з сіністром фінансів та, за умови підтримки, будуть профінансовані. 

За словами радника президента, законопроєкт про новий пакет допомоги бізнесу передбачає додаткові компенсатори на випадок повного локдауна. 

Анонсовані заходи частково стосуються і карантину вихідного дня, а за терміном охоплює «як період цього року, так, можливо, і наступного».

Устенко також прокоментував фінансування витрат Держказначейства. За його словами, «традиційно така ситуація відбувалась і раніше, проте не у середині листопада, а у грудні». 

За його словами, Мінфін вже «активно працює у цьому напрямкові».

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський заявив, що до Ради найближчим часом подадуть законопроєкти щодо заходів для  підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями, зокрема, ФОПи  та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн. 

Leopolis.news