logo
18/02
15/02
12/02
11/02
10/02
05/02
03/02
02/02
31/01
29/01
27/01
25/01
23/01
2 ...

На Львівщині напрацювали план дій у сфері туризму до 2023 року

01-12-2020 18:22951

На Львівщині напрацювали план дій у сфері туризму до 2023 року
Фото: ЛОДА

Для туристичної галузі Львівщини розробили пріоритети розвитку з врахуванням ситуації із пандемією COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Туризм в умовах COVID-19: план дій 2021-2023» напрацювали  представники експертного середовища разом із фахівцями управління туризму та курортів Львівської ОДА в межах стратегічної сесії, яка відбулася у Львові.

Йдеться про проблеми та інструменти для їх вирішення і підтримки туризму в умовах пандемії. Відтак, експерти напрацювали заходи щодо дотримання протоколів безпеки в подорожах, підготовки маркетингових та промоційних кампаній, стимулювання внутрішнього туризму та – в майбутньому – в'їзного.

За підсумком стратегічної сесії визначили істотні питання галузі туризму та інструменти вирішення, що увійдуть у комплексну програму розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2021-2023 роки.

Зокрема такі 5 питань:

  • система інформування та швидкої координації дій учасників туристичного ринку;
  • доступ до туристичних даних (відкритість даних, статистика);
  • безпека туриста;
  • розвиток і модернізація туристичної інфраструктури;
  • брак нових, адаптованих до пандемічного і післяпандемічного періоду, туристичних продуктів і пропозицій туристичних дестинацій.

Щодо кожного пункту є конкретні інструменти втілення.

Так, задля промоції туристичних можливостей Львівщини буде створено єдину туристичну платформу - сайт, буде задіяно «амбасадорів» – іноземців, які проживають на території області, системи зворотного зв’язку з туристами, зокрема персональні рекомендації, відкриття візит-центрів, ознакування туристичних об'єктів та  маршрутів.

Для промоції внутрішнього туризму й пожвавлення у майбутньому візитів іноземних мандрівників на Львівщину, заплановано зняти відеоролики про безпеку подорожей у регіоні. У них покажуть шлях туриста від аеропорту до готелю й побут під час мандрівки.

Запропоновано залучити мобільних операторів для того, щоб інформувати про туристичні продукти регіону та карантинні обмеження у місцевостях, де прибуває мандрівник. Зокрема, важливим є навчання з надання домедичної допомоги та протоколу дій у разі виявлення COVID-позитивного, навчання з безпеки для активного туризму

«Зважаючи на умови маємо пропонувати безпечні туристичні продукти та організовувати максимально потужну інформаційну кампанію, яка буде орієнтована в першу чергу на українського туриста. У той же час ми зобов’язані підтримувати контакти з іноземними туристами, аби не зникнути із туристичних програм.

Йдеться і про систему інформування, де б були персональні рекомендації щодо туристичних об'єктів та готових ідей для подорожей Львівщиною, ознакування безпечних місць (глобальна ініціатива Всесвітньої ради з подорожей та туризму #ПодорожуйБезпечно (SafeTravel), підготовка персоналу з галузі туризму в наданні домедичної допомоги та протоколу дій у разі виявлення COVID-позитивного. У 2021 році між собою будуть змагатися безпечні та доступні туристичні регіони, доступні як логістично, так і інформаційно», - зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Leopolis.news