logo
25/02
24/02
23/02
22/02
21/02
19/02
18/02
2 ...

Львівська поетеса Наталія Калиновська отримала почесне звання

18-12-2020 21:431047

Львівська поетеса Наталія Калиновська отримала почесне звання

Сьогодні, напередодні Св. Миколая, гарний подарунок отримала відома львівська поетеса Наталія Калиновська – посвідчення і медаль про присвоєння Почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

 

Високу мистецьку нагороду за творчість під час урочистостей в Палаці мистецтв Львова їй вручив президент Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Заслужений діяч мистецтв України В.В. Герасимов. Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

Як відомо, Наталія Калиновська – авторка 23 поетичних збірок. Десять її віршів композитори поклали на музику. Відтак вони стали популярними піснями. Серед їх виконавців відомі в Україні солісти Богдан Косопуд, Зіновій Гучок та інші.

Дещо раніше активна творча та мистецька діяльність Наталії Калиновської була відзначена медалями «За вірність національній ідеї», «За вірність заповітам Кобзаря» та «За служіння мистецтву».  Вона – ведуча естрадних програм, концертів і фестивалів обласного та всеукраїнського рівнів.

За словами Наталії Калиновської – члена Національної спілки письменників України, Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини», здала до видавництва двадцять четверту поетичну збірку.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news