Чергова ротація військових ЗСУ приступила до виконання завдань у Косово

http://leopolis.news/post/34623/chergova-rotaciya-viyskovyh-zsu-prystupyla-do-vykonannya-zavdan-u-kosovo

27/12/2020

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Протягом двох тижнів військовослужбовці здійснювали прийом-передачу посад, перевірку майна, справності та готовності військової техніки до застосування за призначенням.

Крім цього, у національному контингенті пройшли спільні навчання, у ході яких особовий склад обох ротацій обмінювався отриманим досвідом.

Під час урочистостей командир попередньої ротації підполковник Артем Мироненко передав свої права, обов’язки та Державний Прапор України командиру чергової ротації майору Роману Ковальському.

«Відбір до національного контингенту виявився дуже ретельним. Головними критеріями були – участь в бойових діях, відмінна професійна підготовка та знання іноземної мови. Переконаний, що особовий склад 28-ї ротації виконуватиме завдання за призначенням злагоджено, якісно та своєчасно», – наголосив заступник начальника об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗС України генерал-майор Василь Осипчук.

Нагадаємо, що спеціалізація національного контингенту в Косово, Республіка Сербія спрямована на забезпечення свободи пересування підрозділів КФОР, відновлення інфраструктури та проведення заходів з мінної безпеки для місцевого населення.

Leopolis.news