logo
26/09
25/09
24/09
23/09
19/09
18/09
17/09
16/09
2 ...

Учора поліцейські отримали 8 повідомлень про порушення виборчої кампанії на Львівщині

04-07-2019 17:10408

Учора поліцейські отримали 8 повідомлень про порушення виборчої кампанії на Львівщині
Фото: dt.ua

Упродовж минулої доби до поліції Львівщини надійшло вісім повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

У повідомленнях, що надійшли до поліції в Пустомитівському, Золочівському, Миколаївському, Червоноградському, Перемишлянському районах Львівщини, а також у Франківському районі Львова, йшлося про: розміщення агітаційної продукції, що не містить відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, про знищення та пошкодження банерів, а також про самовільне зняття агітаційних банерів.

«Інформація про усі повідомлення, що надійшла до правоохоронців від працівників поліції, одного з кандидатів у народні депутати України та представників Всеукраїнської громадянської мережі «Опора», внесена до Журналу єдиного обліку, проводяться перевірки», – йдеться в повідомленні.

Поліцейські нагадують, що за порушення виборчого законодавства передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Усіх, кому стало відомо про факти порушення виборчого законодавства, вони закликають звертатись із заявами у територіальні підрозділи поліції Львівщини або повідомляти про це на оперативну лінію 102.

Leopolis.news