logo
29/09
28/09
27/09
26/09
25/09
24/09
23/09
2 ...

Нацрада створила орган для нагляду за електронними ЗМІ під час виборчої кампанії

04-07-2019 17:43318

Нацрада створила орган для нагляду за електронними ЗМІ під час виборчої кампанії

Національна рада телебачення і радіомовлення створила робочу групу для здійснення нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів України у 2019 році.

Відповідне рішення регулятор ухвалив на сьогоднішньому засіданні, повідомляє «Укрінформ».

Головою відповідної робочої групи члени регулятора обрали заступницю голови Нацради Уляну Фещук.

Водночас член Нацради Олег Черниш висловив бажання долучитися до складу цієї групи. У відповідь на це Фещук зазначила, що інші члени регуляторного органу можуть брати учать в її роботі за згодою.

Відповідна робоча група аналізуватиме поширювану електронними ЗМІ інформацію, пов’язану з ходом виборчої кампанії відповідно до законів «Про національну раду з питань телебачення і радіомовлення», «Про телебачення і радіомовлення» та «Про вибори народних депутатів України».

У рамках своєї діяльності робоча група здійснюватиме моніторинг телерадіопрограм, що передбачає цілодобовий аналіз мовлення загальнонаціональних і місцевих ЗМІ.

Також цей дорадчий орган займатиметься розглядом звернень і скарг від юридичних, фізичних осіб і представників політичних партій щодо питань, які пов’язані із діяльністю мовників під час передвиборчої кампанії.

Разом з тим Нацрада не уповноважена застосовувати жодних санкцій до мовників за виявлені порушення. Натомість інформацію про їх наявність регулятор передаватиме до правоохоронних органів і Центральної виборчої комісії.

Leopolis.news