logo
14/04
22/03
19/03
17/03
23/02
17/02
04/02
27/01
16/01
13/01
05/01
24/12
17/12
2 ...

Резонансна справа депутата Сергія Феденишина: понад рік за ґратами без достатніх доказів

05-01-2021 13:408514

Резонансна справа депутата Сергія Феденишина: понад рік за ґратами без достатніх доказів

Понад рік тому на Львівщині спливла історія про синдикат, який нібито виготовляв та поширював по країні та за кордон наркотичні засоби.

Як нагадує щоденна онлайн-газета «Голос ІФ», тоді правоохоронці відрапортували про затримання угрупування «злочинців» та назвали лідера «наркокартелю» – молодого мешканця Львівської області, спортсмена, депутата Лопатинської ОТГ Сергія Феденишина.

Весь цей час він перебуває під вартою без належних на те доказів, принаймні так вважають його адвокати Андрій Шніцар та Микола Сенько.

Для гучного затримання залучали сотні правоохоронців, проведено 90 обшуків. Попри презумпцію невинуватості, прокуратура на скликаній опісля прес-конференції ствердно заявила, звісно, не називаючи імені, що керував цим угрупування депутат ОТГ на Львівщині, голова комісії з питань культури, молоді та спорту.

Та ще до прес-конференції у ЗМІ «злили» ім’я підозрюваного, яким виявився 24-річний Сергій Феденишин. Враховуючи усю важкість злочину, в засобах масової інформації, а відтак – у свідомості людей, закарбувалось ім’я Сергія, якого, фактично, без суду та слідства призначили винним.

Тоді у різних куточках України були затримані люди, які, як стверджують адвокати, не були пов’язані між собою та не були знайомі Сергію Феденишину.

Цікаво, що раніше правоохоронці заявляли про нібито задокументовані факти збуту наркотичних засобів за кордон, а саме у республіку Білорусь. Наразі такі звинувачення вже не висуваються.

На думку адвокатів, вся ця справа цілком схожа на політичну розправу з Сергієм, який у свої 24 роки став популярним політиком у своєму районі, займався організацією спортивних подій та був активним учасником громадсько-політичного життя.

«Можливо, він просто перейшов дорогу якомусь урядовцю і зараз йому «шиють» злочин, якого він не скоював. З усіх підозрюваних, частина осіб навіть не знайомі Сергію», – кажуть адвокати.

Leopolis.news