logo
18/05
17/05
16/05
15/05
14/05
13/05
2 ...

За парти – у 5 років: у МОН прокоментували інформацію щодо запровадження раннього навчання у школах

13-01-2021 20:56591

За парти – у 5 років: у МОН прокоментували інформацію щодо запровадження раннього навчання у школах
Фото: UkrMedia

Якщо є запит від суспільства, то педагогів можна підготувати у відповідний спосіб та внести зміни у програму, зазначив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

 

В українських школах можуть запровадити ти навчання з 5-ти років. Головним аргументом на користь такого рішення називають ранній розвиток дітей: що раніше дитина починає опановувати корисні навички, розвивати здібності, то успішнішою стає у дорослому житті. Думки у суспільстві щодо цього питання розділились: одні підтримують раннє навчання, інші – навпаки, проти.

Інформацію щодо запровадження у закладах освіти навчання дітей з 5-років прокоментував Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час прямого ефіру на телеканалі НАШ, повідомляє vseosvita.ua.

«Зрозуміло, що навчання дитини у 5-6 років відрізняється від інших вікових зрізів. Для такого освітнього процесу потрібні ліжка, щоб дитина відпочивала, додатковий сніданок і звісно для такого навчання педагоги повинні бути навчені та підготовлені», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр освіти і науки також додав: якщо є запит від суспільства, то педагогів можна підготувати у відповідний спосіб та внести зміни у програму.

«Остаточного рішення щодо впровадження навчання з цього віку немає, але п'ятирічний вік є у перспективі. Наразі відбувається аналітичне опрацювання цього питання», – підкреслив очільник МОН.

Leopolis.news