logo
16/01
15/01
14/01
13/01
2 ...

Депутат Львівської міськради просить порушити справу проти нардепа Киви

14-01-2021 10:44343

Депутат Львівської міськради просить порушити справу проти нардепа Киви

13 січня депутат Львівської міської ради від фракції «Голос» Ігор Шолтис офіційно звернувся до Генеральної прокуратури та МВС України щодо порушення закону про декомунізацію одним з нардепів України.

 

Копії заяв є у розпорядженні Leopolis.news.  

Зокрема, львівський депутат виявив порушення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” 31 грудня 2020 року народним депутатом України 9-го скликання Іллею Кивою в прямому ефірі телеканалу NewsOne. Аналогічне порушення трапилось 3 січня цього року, Ілля Кива на особистій фейсбук-сторінці опублікував відео, де він демонструє символіку комуністичного тоталітарного режиму та нецензурно висловлюється.

Кива Ілля Володимирович, пропагуючи символіку комуністичного тоталітарного режиму, порушив Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, а саме Статті 3 п. 1 та Статті 4 п. 1 вищевказаного Закону України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/317-19#Text). 

На думку Ігоря Шолтиса, народному депутатові Ілля Кива неодноразово поводив себе аморально. Чим вчинив наругу над пам’яттю мільйонів жертв комуністичного тоталітарного режиму та завдав моральної шкоди першому. 

У заяві Ігор Шолтис просить про наступне: 

1. Прийняти та невідкладно зареєструвати цю заяву про вчинення злочину, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

2. Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства у зв’язку із вчиненням дій, які мають ознаки складу злочину.

3. Повідомити письмово у встановленому законом порядку про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування злочину. 

Leopolis.news