logo
25/02
24/02
23/02
22/02
21/02
20/02
19/02
18/02
2 ...

ПФК «Львів» здобув розгромну перемогу на зборах

20-01-2021 12:45341

ПФК «Львів» здобув розгромну перемогу на зборах
Фото: pfclviv.com

«Синьо-золоті леви» продовжують підготовку до відновлення сезону у Favbet лізі. У рамках закарпатських зборів, 19 січня, львів’яни провели спаринг з місцевими аматорами.

Про це повідомляє офіційний сайт львівського клубу.

Зустріч відбулася на базі ФК «Мункач» поблизу Мукачева, де якраз і триває підготовчий процес «городян». Протистояння мало на меті, перш за все, оцінити фізичний стан гравців «Львова» та футболістів, які перебувають на перегляді.

Перший тайм контрольного матчу розпочав склад, який є більш-менш відомим уболівальникам львівської команди. З новачків у старті був присутній лише анонсований раніше півзахисник Брікнер. Перша половина тайму очікувано була доволі конкурентноздатною. Закарпатці, звичайно ж, хотіли продемонструвати свої найкращі якості перед професійними гравцями. «Львів» очікувано діяв першим номером, аматори час від часу, втім, разючо відповідали. Так було аж допоки за справу не взявся Нич. Нападник був по-справжньому націленим на ворота, тому за підсумками першого тайму і відзначився хет-триком. Суперники відповіли натомість лише одним результативним пострілом з «точки». За рахунку 3:1 колективи пішли на перерву.

У другому таймі склад львів’ян було змінено на 100%. На полі з’явилося чимало новачків, які, безперечно, прагнули зіграти якнайкраще, аби справити враження на Віталія Шумського. Чи то потенційним новобранцям вдалося виконати усі свої завдання, чи то закарпатці у другій половині гри суттєво підсіли, але фінальний свисток рефері зафіксував результат 11:2 на нашу користь. У другому таймі за нас також дублем відзначився Захарків, по голу записали до свого активу Фране, Топчій, Комарець та три гравці на перегляді.

«Якщо здобули таку впевнену перемогу, то закономірно, що враження від гри у мене хороші. Варто, втім, звернути увагу й на те, що грали ми не проти професійної команди. Суперникам справді варто віддати належне та подякувати за матч. Хотіли, перш за все, порухатись для себе, у задоволення. Це зробити вдалося. Переглянули потенційних новачків, оцінили функціональний стан футболістів. Загалом, гра видалася корисною. Продовжуємо підготовку», – зазначив в.о. головного тренера «Львова» Віталій Шумський.

Склад «Львова» у 1 таймі: Костик, Якімець, Махмутовіч, Крушинський, Міхоубі, Шина, Сабіно, Брікнер, Казлаускас, Ернест, Нич

Склад «Львова» у 2 таймі: Гравець на перегляді, Романчук, Лобай, Бусько, гравець на перегляді, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Фране, Грисьо, Захарків, гравець на перегляді

На заміну виходили: Топчій, Ременяк, Комарець, гравець на перегляді

Нагадаємо, закарпатський етап зборів нашої команди триватиме до 22 січня включно. На останній день мікроциклу запланований ще один спаринг. Ім’я наступного опонента наразі узгоджується.

Leopolis.news