logo
25/02
24/02
23/02
22/02
2 ...

Понад 15 тисяч мешканців Львівщини подали заявки для участі у пробному ЗНО

20-01-2021 16:36375

Понад 15 тисяч мешканців Львівщини подали заявки для участі у пробному ЗНО
Фото: Львівська ОДА

19 січня завершилась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.  Для участі у тестуванні подали заявки 15175 осіб-мешканців Львівщини.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Учасники, які подали заявки, до 23 січня включно повинні внести оплату.  Станом на сьогодні оплачених заявок – 11070», зазначила заступник керівника Львівського регіонального центру якості освіти Ольга Янушевич.

Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Цього року, у зв'язку з епідеміологічною ситуацією, кожен учасник мав змогу вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. 

Окрім цього, всі зареєстровані учасники зможуть з усіх предметів ЗНО-2021 завантажити тестові зошити, пройти тестування вдома, отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу та оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Як зазначили у регіональному центрі якості освіти, найпопулярнішим предметом пробного ЗНО для учнів області є англійська мова, у трійку лідерів також входять – математика та українська мова і література.

Додамо, що реєстрація на участь в основній сесії ЗНО розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Саме ЗНО відбудеться у травні-червні.

Leopolis.news