logo
27/02
26/02
25/02
24/02
23/02
2 ...

Поліція Львівщини проводить масштабну кампанію з виявлення незаконних рубок (ФОТО, ВІДЕО)

21-01-2021 21:12415

Поліція Львівщини проводить масштабну кампанію з виявлення незаконних рубок (ФОТО, ВІДЕО)
Фото: ВК поліції Львівської області

Операція, яка розпочалась 20 січня, проводиться у Карпатському регіоні області на територіях Сколівського, Турківського та Старосамбірського районів – протягом першої доби правоохоронці виявили та вилучили близько 200 колод нечипованих дерев різних порід та встановлюють їх походження.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Боротьба із незаконним вирубуванням лісів – це один із пріоритетних напрямків роботи поліції Львівщини. До відпрацювання задіяні співробітники територіальних підрозілів поліції, служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції Львівської області та військовослужбовці Національної гвардії.

«Це масштабне відпрацювання, головною метою якого є виявлення фактів незаконної порубки лісу, а також перевезення та зберігання незаконно добутої деревини. Віпрацювання комплексне, проводиться у тісній взаємодії різними підрозділами поліції Львівщини та Національної гвардії України і триватиме кілька днів. Протягом лише однієї, першої, доби виявлено близько двохсот нечипованих колод дерев різних порід. У всіх випадках працюють слідчо-оперативні групи, проводиться правова кваліфікація і встановлюються особи, причетні до скоєння злочинів», - зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

Leopolis.news