Володимиру Кожану виповнюється 75 років

http://leopolis.news/post/36069/volodymyru-kojanu-vypovnyuetsya-75-rokiv

22/01/2021

Народився Володимир Дмитрович 22 січня 1946 року у с. Гута тодішнього Буського району Львівської області. Навчався у Львівському сільськогосподарському інституті та Львівському торгово-економічному інституті.

25 років поспіль він очолює один з найбільших і найстаріших у Львові ринків, маючи понад 55 років трудового стажу.

Більше 10 років Володимир Кожан є головою Західноукраїнської спілки промисловців і підприємців. Він є знаним у Львові меценатом та благодійником, авторитетною особистістю. Свого часу також був Почесним Консулом Республіки Казахстан у Львові. У 2006-2010 роках Володимир Кожан був депутатом Львівської обласної ради, членом колегії Львівської облдержадміністрації.

За свою багаторічну працю та громадянську позицію В. Кожан нагороджений орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ступеня, Почесними Грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, багатьма церковними нагородами.

Очолюване В. Кожаном підприємство є одним з найбільших у торговій галузі Львова, стабільним платником податків та місцем праці для сотень мешканців міста та області.

Редакція Leopolis.news вітає Володимира Дмитровича Кожана зі славним ювілеєм і бажає йому здоров’я, наснаги і сили творити добро ще багато, багато літ!

Leopolis.news