logo
27/02
2 ...

Укрзалізниця боротиметься з розкраданням вантажів

23-01-2021 18:49426

Укрзалізниця боротиметься з розкраданням вантажів

Укрзалізниця планує посилити заходи щодо запобігання розкраданню вантажів, які перевозять на поїздах, і охороняти склади за допомогою квадрокоптера.

Про це йдеться в заяві компанії на офіційному сайті.

За словами директора офісу з безпеки АТ «Укрзалізниця» Михайла Ясельського, розглядається можливість використання «“сучасних технічних засобів з метою боротьби з крадіжками». Він уточнив, що мова йде про безпілотники і відеокамери.

Також, за його словами, на Укрзалізниці з’явиться власний центр моніторингу та аналізу всіх фактів розкрадань.

«Укрзалізниця планує комплекс невідкладних заходів щодо запобігання розкраданням вантажів і очікує від українського бізнесу – вантажовласників, які користуються послугами залізниці, – оперативної інформації про факти крадіжок і пропозиції щодо їхнього викорінення», – розповіли в прес-службі Укрзалізниці.

Ясельський заявив про бажання Укрзалізниці тісніше співпрацювати з правоохоронцями в цьому питанні для оперативного реагування на факти розкрадань залізничних вантажів.

«Учасники ринку вантажоперевезень також запропонували обмін інформацією про динамічне зважування поїздів у русі, що дозволить оперативно виявляти найбільш проблемні точки на маршрутах їхнього руху», – йдеться в заяві.

Leopolis.news