logo
01/03
28/02
2 ...

Конгрес-холу для «Онуру» у Львові не буде – рішення суду

27-01-2021 18:10195

Конгрес-холу для «Онуру» у Львові не буде – рішення суду
Фото: portal.lviv.ua

Львівська обласна прокуратура домоглася визнання незаконним рішення міської ради про розпорядження землею та скасування державної реєстрації права власності на земельну ділянку площею майже 5 га, вартістю понад 105 млн грн у місті Львові.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Встановлено, що рішенням органу місцевого самоврядування вказану землю незаконно передано в статутний фонд приватному підприємству у спосіб, непередбачений діючим земельним законодавством.

Це і стало підставою для подання прокуратурою позову про повернення комунальної землі законному власнику – територіальній громаді міста Львова.

Суд погодився з доводами прокуратури, скасував державну реєстрацію права приватної власності суб’єкта господарювання на цю територію.

Після набрання судовим рішенням законної сили органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.

Як пише «Твоє місто», йдеться про наміри міськради створити на вул. Щирецькій – вул. Ряшівській (проєктованій) конгрес-хол. Зазначалося, що конгрес-хол площею 4,8 га зможе приймати заходи ділової та наукової програм, виставки, шоу, концерти та офіційні події. Для цього створили ТзОВ «Сінерджі Альянс», засновниками якого стали ЛКП «Агенція ресурсів» та ТзОВ «Онур». Вартість становила 105 млн гривень згідно з оцінкою, яку провели на замовлення управління земельних ресурсів.

Leopolis.news