logo
26/09
25/09
24/09
23/09
19/09
18/09
17/09
16/09
2 ...

Поліція Львівщини уже отримала 60 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

08-07-2019 16:22355

Поліція Львівщини уже отримала 60 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

Від початку передвиборчої кампанії до поліції Львівщини надійшло шістдесят повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

 

Інформація про усі повідомлення внесена у Журнал єдиного обліку, проводяться перевірки, за результатами яких складено десять матеріалів про адміністративні правопорушення, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства надходила до поліції від представників Всеукраїнської громадянської мережі «ОПОРА», кандидатів у народні депутати України,поліцейських та мешканців Львівщини.

Відомості про усі повідомлення внесені до Журналу єдиного обліку. Проводяться перевірки, за результатами яких складено одинадцять матеріалів про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 212 – 13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП. Сім повідомлень після проведення перевірок не знайшли свого підтвердження.

Поліцейські нагадують – за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність та закликають усіх учасників виборчого процесу дотримуватись вимог Закону.

Усіх, кому стало відомо про факти порушення законодавства під час позачергових виборів до Верховної Ради України, поліцейські закликають звертатись із заявами у територіальні підрозділи поліції Львівщини або повідомляти про це на оперативну лінію 102.

Leopolis.news