logo
26/09
25/09
24/09
23/09
19/09
18/09
17/09
16/09
2 ...

Письменник Богдан Кушнір висловив підтримку Юрію Доскічу

09-07-2019 14:17839

Письменник Богдан Кушнір висловив підтримку Юрію Доскічу

Відомий журналіст та письменник Богдан Кушнір розповів, хто, на його думку, гідний представляти Львівщину в новообраній Верховній Раді.

Про це він розповів в ефірі програми «Інформаційний вечір» на «5 каналі».

«Ми повинні підтримувати людей, які можуть протистояти агресії Росії! Своєю працею, розвитком української економіки. На виборах, у повсякденному житті. І такі люди є. Микола Княжицький, який ініціював Закон про українську мову, він багато зробив. Оксана Юринець – співпраця із НАТО. У Самборі з’явився земляк Юрій Доскіч. Ці люди можуть протистояти. Інтелектуально. У них є ресурс. Таких людей ми повинні підтримувати. Вони прийдуть у парламент, і вони приймуть зовсім інше законодавство», – таку думку висловив Богдан Кушнір.

За його словами, нині сусіди наступають на всіх фронтах: на економічному, політичному, медійному, саме тому важливо, аби у політику йшли нові люди.

«Я щиро вдячний за такі слова Богданові Кушніру, – зазначив кандидат по 125 одномандатному виборчому окрузі Юрій Доскіч. – Це велика довіра, аванс і відповідальність для майбутньої парламентської роботи».

Leopolis.news