logo
14/04
11/04
09/04
05/04
04/04
02/04
31/03
2 ...

У Львові знімають документальний фільм «Зірки на Землі» про роботу з дітьми з особливими потребами

17-02-2021 16:47389

У Львові знімають документальний фільм «Зірки на Землі» про роботу з дітьми з особливими потребами

Виробництвом займається компанія «ДобранічФільм» за підтримки Українського культурного фонду. Прем'єру заплановано на квітень 2021 року.

Про це повідомляє detector.media.

Документальна стрічка «Зірки на Землі» нову кіномистецьку методику для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Зйомки відбуваються у львівському навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», де впродовж кількох тижнів група тьюторів щодня проводитиме заняття з акторської майстерності, музики, живопису, пластичного мистецтва, анімації, написання сценаріїв тощо. За процесом стежитиме психологиня, яка оцінюватиме стан дітей, покращення їхніх освітніх і комунікаційних навичок.

У ролі тьюторів: музикант Сергій Сидоренко, викладач з анімації Родіон Шуб, письменниця та художниця Христина Венгринюк, майстриня Олеся Возницька, викладачка акторської майстерності Уляна Данилюк. Усі вони до цього проєкту вже мали досвід роботи з дітьми з особливими потребами. 

Режисерка та співавторка проєкту «Зірки на Землі» — Сніжана Гусаревич. Продюсерка та співавторка — Світлана Рудюк. Операторка — Таня Дудінік.

Прем'єра документального фільму відбудеться у квітні у Львові та Києві. Продюсери збираються розповсюджувати його в реабілітаційних центрах по всій країні, представляти на кінофестивалях, а пізніше викласти на офіційному сайті компанії «ДобранічФільм».

Leopolis.news