logo
27/02
26/02
25/02
24/02
23/02
2 ...

Сьогодні у ветеринарному університеті відбудеться День відкритих дверей

18-02-2021 13:19212

Сьогодні у ветеринарному університеті відбудеться День відкритих дверей

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького  запрошує вступників на День відкритих дверей, що відбудеться у четвер, 18 лютого, о 17 год. в онлайн-форматі.

Для участі у Дні відкритих дверей необхідно зареєструватися на сайті університету за відповідною формою.

Як розповідає ректор ЛНУВМБ, професор Володимир Стибель, сьогодні навчання у ветуніверситеті здійснюється за понад 20 спеціальностями Спеціальності та спеціалізації (lvet.edu.ua) на 36 кафедрах п’яти факультетів. І серед них не лише медичні чи інженерно-технологічні науки, а й спеціалізації правового, економічного та гуманітарного напрямів. Серед найновіших це і ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза, фармація, промислова фармація, і туризм, і право, і публічне управління та адміністрування, і фізична культура та спорт.

За інформацією ресурсу «Освіта.ua» в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року серед вузів Львова та області Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького займає http://osvita.ua/vnz/rating/45559/ достойне 4-е місце з-посеред 21 ВНЗ.

«Вчитися у нас престижно і цікаво. Ми є одним з найстаріших університетів нашого міста. Але поруч з плеканням традицій він активно розвивається, пропонуючи абітурієнтам нові й цікаві спеціальності. Випускники нашого вищого навчального закладу завжди затребувані на ринку праці. В університеті найкраще обладнання світового рівня, яке ми з нашими партнерами з Польщі закупили в рамках реалізації спільного проєкту Європейського Союзу зі створення ветеринарної клініки», – розповідає професор Володимир Стибель.

Андрій БОЛКУН, Leopolis.news