logo
28/02
25/02
24/02
23/02
22/02
21/02
20/02
19/02
2 ...

Гравець «Львова» Альваро розповів про те, як адаптується в команді після повернення з оренди

18-02-2021 14:03250

Гравець «Львова» Альваро розповів про те, як адаптується в команді після повернення з оренди
Фото: pfclviv.com

У першій частині сезону бразилець Альваро перебував в оренді за кордоном. 25-річний гравець захищав кольори азербайджанської «Кешли». Повернувшись до «Львова», футболіст відзначився дублем у першому ж офіційному матчі.

Про те, як вдруге став «городянином», причини такого рішення, зміни у «Львові», забиті м’ячі та багато іншого Альваро розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

-Альваро, розповіси, будь ласка, про свої перші враження після повернення до «Львова». Що ти відчував у той момент?

-Я був дуже радий тоді, коли дізнався, що знову зіграю у «Львові». Приємно повернутися до команди, яку насправді мені не потрібно було покидати.

-Чому не вдалося продовжити співпрацю з твоїм попереднім клубом?

-У Азербайджані, в «Кешлі», мені не надали достатньо ігрової практики. Я добре тренувався і в тих небагатьох можливостях, які мав, зміг допомогти команді на футбольному полі. Я не розумів причин, через які проводив так мало хвилин в офіційних матчах. Саме тому, я попросив розірвати угоду достроково та повернувся до Львова.

-Чи були у тебе інші варіанти продовження кар’єри опісля відходу з «Кешли», окрім як повернутися до «Львова»? Якщо так, розкажи детальніше.

Відверто кажучи, то навіть не знаю, чи були якісь інші пропозиції. Я не намагався про це дізнатись. Сам твердо вирішив, що буду повертатися до Львова.

-Назви головну причину, через яку ти знову одягатимеш футболку нашої команди.

Я спостерігав за іграми львів’ян збоку. Моє бажання повернутися було продиктоване, перш за все, зміною головного тренера. По правді кажучи, я вірю в напрямок і тренерський проект нового наставника.

-Коли ти йшов з колективу, командою керував грузинський фахівець Георгій Цецадзе. На сьогоднішній день тренером «Львова» вже є Віталій Шумський. Що можеш сказати про нового наставника і порівняй його з попередником, якщо це можливо?

Наш головний тренер нам дуже допомагає. Він постійно тримає контакт з усіма нами. Віталій Шумський – дуже хороша людина і великий професіонал. Власне тому він і є тренером, який здобув найбільшу кількість очок у «Львові» за останні півтора року. Щодо порівняння з попереднім наставником? Вважаю, що мені навіть не потрібно нічого казати. Результати говорять самі за себе.

-На твою думку, чи змінилася атмосфера у команді з початку поточного чемпіонату?

Ми ставимось одне до одного з повагою, нам усім весело разом. На сьогоднішній день тут немає різниці. Ми усі, немов одна сім’я. Думаю, саме це варто відзначити.  Ніколи раніше не відчував себе тут так добре.

-Минулого сезону у нашому складі було більше бразильців. Зараз вас є лише четверо. Наскільки важливо для тебе відчувати підтримку співвітчизників на футбольному полі?

Багато бразильців у молодому віці зовсім несерйозні. Іноді ми занадто багато балувались на полі, коли разом. Зараз ми усі вже більш зрілі. Багато чого пізнаємо та знаємо, як краще зрозуміти одне одного, а також інших партнерів по команді. Можу сказати, що на сьогоднішній день є порозуміння з усіма партнерами без винятку. Власне тому, усе добре.

-Ти відзначився одразу двома забитими м’ячами у своєму першому офіційному матчі опісля повернення. Про що думав тоді, коли вдалося оформити дубль у дуелі з «Минаєм»?

На радість одних і на жаль інших, мені вдалося повернутися дуже добре. Я був щиро радий своїм голам та тому, що вдалося у підсумку перемогти. Втім, це вже позаду. Мені потрібно продовжувати працювати, аби забити ще більше голів та зробити результативних передач.

-Велика і виснажлива друга частина сезону попереду. Як гадаєш, що «Львову» потрібно зробити, аби виконати свої завдання та зберегти місце в УПЛ?

Нас чекає багато матчів та багато потенційних очок, які можемо заробити. Ми не будемо боротися з такою метою, щоб залишитися в УПЛ. Будемо змагатися за те, щоб вийти до топ-6. У нас чудовий тренер, чудова команда та правильно обраний напрямок. Власне тому, усі можуть бути впевнені у тому, що поборемось за якомога вищі місця.

Leopolis.news