logo
01/03
26/02
25/02
24/02
23/02
22/02
21/02
2 ...

«Захистили 58,5 млн грн для 2-х об’єктів культури у Львові!» – нардеп Ростислав Тістик

21-02-2021 17:03365

«Захистили 58,5 млн грн для 2-х об’єктів культури у Львові!» – нардеп Ростислав Тістик

Народний депутат з Львівщини Ростислав Тістик на своїй сторінці у фейсбук повідомив про відновлення фінансування 2-х об’єктів культури, реалізація яких була під загрозою. Йдеться про Львівську Національну Оперу та Львівську національну галерею мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Як відомо, обидва об’єкти були відібрані Міжвідомчою Комісією з державних інвестиційних проєктів (одним з членів якої є депутат Тістик) та були закладені в Державний Бюджет 2021. Минулого тижня реалізація об’єктів опинилась під загрозою! Зокрема, на модернізацію сцени Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької передбачено 54 537,8 тис. грн. та створення сучасного мультифункціонального мистецького простору на вул. Стефаника, 3, передбачено 3 973,9тис. грн.

«У четвер минулого тижня отримав перший дзвінок, що реалізація проєкта (модернізація сцени Оперного театру - ред.), який був відібраний Міжвідомчою Комісією з Державних Інвестиційних проєктів, членом якої я є, - опинився під загрозою. І тут наступний дзвінок з вул.Стефаника, 3 (Львівська галерея мистецтв - ред.) - і ... те саме! Усі вихідні провів на телефоні та зустрічах, з керівниками департаментів, з міністрами, Прем’єр-міністром щодо вирішення цього питання», – написав Ростислав Тістик у фейсбук.

Депутат з Львівщини Ростислав Тістик звернувся до профільного Міністерства культури та інформаційної політики та до Прем‘єр-міністра України щодо питання фінансування 2-х інвестиційних проєктів. (Відеозвернення можна подивитись тут).

«Модернізації головної сцени Львівська Національна Опера та сучасному мультифункціональному мистецькому простору в Львівській галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького бути!» – заявив народний депутат Ростислав Тістик.

Leopolis.news