logo
22/06
18/06
17/06
16/06
15/06
14/06
2 ...

Молодь Львівщини запрошують на онлайн-тренінги з політичної освіти

23-02-2021 13:07436

Молодь Львівщини запрошують на онлайн-тренінги з політичної освіти
Фото: UkrMedia

 «Фонд сприяння демократії» та «Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні» запрошує молодь Львівщини взяти участь у навчальних онлайн-тренінгах інтерактивного курсу громадянської освіти. Курс має на меті сприяти формуванню молодих демократичних лідерів.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

««Курс політичної освіти для свідомого громадянина» – це цікавий та безплатний освітній проєкт, який поєднуватиме лекційні та практичні заняття, які відбуватимуться у формі дискусій, оксфордських дебатів та інтерактивних інтелектуальних ігор на найактуальнішу суспільно-політичну тематику»,-  зазначають організатори.

Так, в межах курсу розглянуть:

  •  європейські практики взаємодії громадянина, суспільства та держави;
  •  ціннісні основи Європейського Союзу;
  •  як влаштовані інститути Європейського Союзу;
  •  командотворення та відповідальне лідерство;
  •  комунікаційні навички;
  •  практика відстоювання власної думки.

Тренінги проводитимуть досвідчені експерти, викладачі вищих навчальних закладів та політологи.

Слухачі «Курсу політичної освіти для свідомого громадянина» отримають базові знання щодо становлення сучасних демократичних держав, інститутів громадянського суспільства та європейських цінностей.

«Завдання та цілі «Курсу політичної освіти для свідомого громадянина» – спрямовані на формування нової генерації освічених українських виборців та молодих політиків. Ми прагнемо, щоб молодь Львівщини не була байдужою до долі власної громади та країни, а сама ставала каталізатором позитивних демократичних змін та авангардом реформ у побудові успішної країни» - зазначає співорганізатор курсу, політолог Валерій Майданюк.

Політолог додав, що онлайн-лекції відбуватимуться на платформі «Zoom» один раз на тиждень о 17:00 год.

«Важливо, що учасники отримають сертифікати про проходження Курсу від Фонду Сприяння Демократії та «Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні». Для того, щоб отримати сертифікат потрібно відвідати більшість занять. Організаторами буде проводитись контроль відвідування лекцій учасниками», - наголосив Валерій Майданюк.

Дедлайн подачі заявок до 25 лютого 2021 року (17:00 год). Старт проєкту – 25 лютого. Зазначимо, що про результати відбору відібраних учасників повідомлять на вказану електронну пошту при реєстрації.

Реєстрація на «Курс політичної освіти для свідомого громадянина» за посиланням. 

Довідково:

Сайт проекту: https://edu.fpdi.org.ua/

Е-мейл: fpdi.ukraine@gmail.com

Фейсбук-сторінка Курсу: https://cutt.ly/clgIXFX

Leopolis.news