logo
26/02
25/02
24/02
23/02
2 ...

Цьогоріч на медицину Львівщини виділили понад 500 млн грн

23-02-2021 14:24209

Цьогоріч на медицину Львівщини виділили понад 500 млн грн
Фото: ranok.ictv.ua

547 мільйонів 650 тисяч гривень – сума, яку скерують на реалізацію Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров`я Львівської області у 2021 році. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 лютого, обласні депутати. 

 

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Зазначимо, що основний акцент програми – це підтримка закладів охорони здоров`я обласного підпорядкування, в тому числі видатки на утримання (заробітна плата з нарахуваннями, видатки на енергоносії, медикаменти, продукти харчування, проведення поточного ремонту, тощо).

Цей напрям складає майже 80% від всіх коштів, передбачених програмою. Поява цього розділу пов`язана зі зміною законодавства та реформуванням сфери охорони здоров`я.

Відтак, за словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, понад 60 мільйонів гривень передбачено для забезпечення медикаментами, витратними матеріалами та виробами медичного призначення для дорослих та дітей з різноманітними захворюваннями.

В цілому структура даних розділів програми залишилась практично без змін, проте рівень фінансування було зменшено на 17%, що пов`язано з забезпеченням деяких напрямків Національною службою здоров`я України та передбаченим фінансуванням на державному рівні.

Окрім того, у межах Програми кошти скерують на лікувальне харчування для мобільного хоспісу.

Нагадаємо, що Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров`я Львівської області складається із десяти напрямів, таких як: надання медичної допомоги дорослому та дитячому населенню, оснащення закладів охорони здоров`я обладнанням, медичною технікою та автотранспортом, забезпечення належної технічної експлуатації ліфтів та забезпечення пожежної безпеки в закладах охорони здоров`я.

Leopolis.news