logo
22/06
21/06
20/06
19/06
18/06
2 ...

Аграріїв Львівщини запрошують взяти участь у тренінгу, присвяченому безпечності харчових продуктів

23-02-2021 15:08399

Аграріїв Львівщини запрошують взяти участь у тренінгу, присвяченому безпечності харчових продуктів
Фото: aup.com.ua

2 березня в Україні відбудеться тренінг, присвячений підготовці підприємств до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції, які висуваються на міжнародних ринках.

 

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Тренінг з підготовки підприємств харчової промисловості до виконання вимог чинного законодавства України та вимог ЄС фактично є стратегічною сесією, під час якої керівники та фахівці підприємств будуть ознайомлені з повним обсягом вимог, які висуваються до продуктів харчування в Україні та світі, отримають інформацію про інструментарій, спрямований на виконання таких вимог, і зможуть визначити оптимальний шлях розвитку свого бізнесу.

«Впровадження виробниками продуктів харчування міжнародних вимог до харчових продуктів,- це перш за все додаткові гарантії безпеки та якості продукції для споживача та захист його прав. Продовження практики імплементації харчового законодавства до вимог європейського рівня дасть можливість виробникам підвищити якість продукції та розширити ринки збуту» - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

У межах проекту з підготовки підприємств до державних перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів

Тренінг  розпочнеться о 10.00 год в дистанційному режимі за посиланням: Охочих взяти участь у тренінгу закликають зареєструватися через форму або повідомити за електронною адресою: novaenergy78@gmail.com інформацію: ПІБ, регіон, назва підприємств (направленість: виробники, переробники, сфера обслуговування, посада, вайбер номер).

Leopolis.news