У МОЗ повідомили, коли почнеться COVID-вакцинація в перших областях

http://leopolis.news/post/37975/u-moz-povidomyly-koly-pochnetsya-covid-vakcynaciya-v-pershyh-oblastyah

23/02/2021

Він розповів, що доставлені 500 тисяч доз вакцини наразі доставлені до складу «Укрпромпостач», де триває вхідний контроль, повідомляє Радіо Свобода.

«Після завершення вхідного контролю, згідно з розподілом МОЗ, партія вакцини буде розфасована для кожної з областей нашої країни. І завтра з самого ранку 11 автомобілів вирушать у подорож, будуть доставляти вакцину до обласних складів. Разом із вакциною будуть доставлені шприци для ін’єкції і бокси для безпечної утилізації шприців, а також видаткові матеріали: інформована згода про проведення щеплення й агітаційні матеріали», – розповів він.

За словами Ляшка, першими вакцину отримують отримають Київ, Київська область, Чернігів, Черкаська область, Житомир і Вінниця. Він додав, що постачання почалося одразу в усі регіони, але з логістичних причин одні регіони отримають її раніше, інші – увечері завтра чи 25 лютого.

Першою групою в черзі на вакцинацію є медичні працівники, які надають допомогу хворим на COVID-19, повідомив Ляшко.

«Вакцинацію плануємо розпочати вже завтра, після доставки перших партій, з постійним нарощуванням потужностей і розгортанням якомога більшої кількості точок і пунктів щеплення. Вакцинація буде відбуватися на першому етапі на одній платформі, тобто тільки мобільними бригадами, з другого етапу починаються дві платформи: мобільні бригади і пункти щеплення», – додав він.

Як зазначив представник Міністерства охорони здоров’я, вакцинацію оплачує Національна служба здоров’я України.

23 лютого перша партія вакцини від COVID-19 прибула у вівторок з Індії вантажним літаком до аеропорту «Бориспіль», повідомив очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов.

Leopolis.news