logo
03/03
02/03
01/03
27/02
26/02
25/02
24/02
2 ...

Студент факультету журналістики Франкового вишу отримав відзнаку всеукраїнської літературної премії

23-02-2021 17:20242

Студент факультету журналістики Франкового вишу отримав відзнаку всеукраїнської літературної премії

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося вручення Всеукраїнської літературної премії імені Анатолія Криловця.

Студент факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Артур Дронь отримав відзнаку премії за свою дебютну збірку віршів «Гуртожиток №6», інформує пресцентр університету.

Артур Дронь пригадує, що про премію йому розповіла доцентка кафедри української преси Галина Яценко. Вона ж – редактор поетичної збірки «Гуртожиток №6». «Галина Володимирівна минулого року розповіла мені про премію, запропонувала подати мою книгу віршів «Гуртожиток №6» і вболівала не менше за мене», –  розповідає студент.

Літературну премію імені Анатолія Криловця цьогоріч вручали вдруге. Її організовують до дня народження поета Національна спілка письменників України спільно з Рівненською обласною організацією НСПУ. Незважаючи на те, що премію вручають у Рівному, вона має статус всеукраїнської. Відтак є серйозна конкуренція, адже більшість учасників – письменники з великим творчим доробком.

«Гуртожиток №6» подавали у номінації «Інтимна лірика». Книга не зайняла призового місця у своїй номінації, але отримала відзнаку премії. Ця відзнака є найважливішою із моїх попередніх літературних здобутків, адже це – не літературний конкурс, а саме премія. Така нагорода значно цінніша, оскільки вручається за цілу книгу, а не вірші чи добірку. Тож першій нагороді за першу книгу я дуже радий, а факультету журналістики, Галині та Андрієві Яценкам – надзвичайно вдячний», – ділиться Артур.

Leopolis.news