В Укравтодорі планують до Дня незалежності України відремонтувати трасу Стрий – Ізварине

http://leopolis.news/post/37992/v-ukravtodori-planuyut-do-dnya-nezalejnosti-ukrany-vidremontuvaty-trasu-stryy--izvaryne

23/02/2021

Про це повідомив голова Укравтодору Олександр Кубраков на форумі «Україна 30. Інфраструктура», передає Укрінформ.

«Багато ділянок цієї траси робили у 2020 році, але багато ще залишилося. Наприклад, ділянка від Кропивницького до Умані, від Тернополя до Стрия, від Дніпра до Павлограда. У нас є амбіція до Дня незалежності все це зробити, це майже 630 км. Сподіваюся, що одного дня, коли тимчасово окуповані території стануть знову українськими, ця дорога дійде від одного кордону до іншого», - сказав Кубраков.

Крім того, він повідомив, що цього року буде відремонтована дорога Київ – Кишинів, а недалеко від молдавського міста Ямпіль буде побудований мостовий перехід. Також Укравтодор має намір відремонтувати 250 км доріг до інших прикордонних пунктів пропуску.

Цього року також буде завершено будівництво траси Р-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки –Решетилівка в Дніпропетровській і Полтавській областях. Закінчиться ремонт запорізьких мостів і почнеться будівництво моста в Кременчуці.

І якщо у 2020 році Укравтодор відремонтував 4000 км доріг, то цього року планує провести ремонт  4500 км автошляхів.

«Ми рухаємося за маршрутним принципом. Ми не вибираємо якусь пропорцію між областями. У нас інше завдання. Якщо є траса, наприклад, М-03, то ми хочемо зробити її по всіх областях», — зазначив  Кубраков.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» 22 лютого повідомив, що в Україні у 2021 році буде побудовано та відновлено 4500 км доріг державного значення та 2000 км місцевих доріг.

Національний проєкт «Велике будівництво» був ініційований Президентом Зеленським восени 2019 року. Мета проєкту – побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. З 1 березня 2020 року в межах проєкту на понад 300 об’єктах одночасно розпочалися будівельні роботи. У планах 2020 року було зведення та оновлення понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень. Також анонсували будівництво 4000 км доріг.

Leopolis.news