logo
15/04
14/04
13/04
2 ...

«Свобода» виключила зі своїх лав Романа Любицького

25-02-2021 13:48499

«Свобода» виключила зі своїх лав Романа Любицького

Львівська міська організація ВО «Свобода» повідомила, що виключила з лав об'єднання Романа Любицького за «дії, які можуть нашкодити українській справі та негативно вплинути на авторитет партії».

 

Про це йдеться у заяві ЛМО. 

«Просимо громадськість та ЗМІ не пов'язувати його діяльність та заяви з нашою політичною силою. Запевняємо виборців, що його мандат депутата місцевої ради (Львівської районної ради – авт.) буде складено», – кажуть у «Свободі». 

«ВО «Свобода» вважає неприпустимою будь-яку співпрацю з колаборантами. Вимагаємо від СБУ та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вжити заходів щодо захисту українського інформаційного простору», – йдеться у заяві.

За інформацією видання «Наші гроші. Львів», Роман Любицький продав ТОВ «Тайм-медіа», якому належить канал «Перший незалежний», співробітникам медіахолдингу Тараса Козака. Таку інформацію журналісти знайшли у реєстрі підприємств.

Офіційно власниками «Тайм-медіа» стало ТОВ «Медіахолдинг новини», яке заснувало 100 працівників заборонених раніше телеканалів Козака Zik, NewsOne і 112 Україна.

У коментарі «Детектору медіа» Любицький раніше не підтверджував, але й не спростовував продаж: «Я зараз не можу надати коментар — я довгий час не спілкувався з довіреною особою, яка шукає покупця для цього каналу, і мені потрібен час для перевірки інформації».

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції проти депутата Верховної Ради Тараса Козака. В результаті його відімкнені телеканали продовжили роботу на YouTube.

Роман Любицький є керівником ТОВ «Престайм.ком.юа» (сайт і радіо «Вголос») і ПП «НТА-Незалежне телевізійне агентство» (телеканал НТА). Ці медіа-ресурси перебувають під впливом членів ВО «Свобода» та екс-депутата Львівської міськради, а тепер депутата Львівської облради від ЄС Григорія Козловського. При цьому офіційним власником «Престайм.ком.юа» є Володимир Андрусів, а «НТА-Незалежне телевізійне агентство» через дві фірми – Андрій Мисик та Дмитро Добродомов. 

Leopolis.news