На Львівщині пройшло засідання «Лісокультурної ради Львівського ОУЛМГ»

http://leopolis.news/post/38164/na-lvivshchyni-proyshlo-zasidannya-lisokulturno-rady-lvivskogo-oulmg

26/02/2021

Про це повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Вже не один рік проекти лісових культур та природного поновлення лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ розглядає та рецензує лісокультурна Рада. До складу лісокультурної Ради входять науковці  Національного лісотехнічного університету України проф. Гузь М.М., та проф. Дебринюк Ю.М., а також головні лісничі, спеціалісти лісових культур державних лісогосподарських підприємств та головні спеціалісти відділу лісового господарства управління. На засідання лісокультурної Ради було запрошено  керівника  лабораторії  «Центру  відновлення  лісу»  ГО  «ЛІіС»,  к.с-г.н. Харачка Т.І.

Відкрив засідання Лісокультурної ради головний лісничий  Львівського ОУЛМГ Я. П. Целень, який звернувся до науковців та членів Лісокультурної ради щодо ретельного рецензування проектів лісових культур та природного поновлення на 2021 рік, оскільки процес вирощування лісів триває до 80 – 100 років і від правильного підбору деревних порід та схеми садіння залежить їх якість та продуктивність. На засіданні лісокультурної Ради було розглянуто проекти на 2021 рік 15-ти  державних  лісогосподарських  підприємств  лісових культур загальною  площею 688,6 га і природного поновлення  загальною площею 970,1 га.

Головний лісничий Львівського ОУЛМГ Целень Я. П. наголосив, що широке обговорення дозволяє найефективніше використати потенціал лісокультурної площі. Розгляд проектів на Лісокультурній раді підкреслює  важливий зв'язок науки і виробництва в питаннях відновлення лісів та дозволяє лісівникам пересвідчитись у правильності своєї роботи, а зауваження та пропозиції завжди знаходять своє втілення на практиці. Для забезпечення біологічного різноманіття в лісах Лісокультурною радою у попередні роки було запропоновано вводити в лісові культури плодові дерева і створювати ремізи для тварин, що знайшло своє відображення у новостворених проектах.

Зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Львівського ОУЛМГ та на сайтах державних лісогосподарських підприємств.

Leopolis.news