logo
15/04
13/04
12/04
11/04
08/04
07/04
2 ...

В Укроборонпромі відкрилась експозиція «Ікони на ящиках з-під набоїв»

03-03-2021 12:38309

В Укроборонпромі відкрилась експозиція «Ікони на ящиках з-під набоїв»

У приміщенні «Укроборонпрому» відкрилась виставка ікон, зображених на ящиках з-під боєприпасів, привезених із зони проведення операції Об'єднаних сил.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні в нас незвичайна подія. Ми проводимо виставку ікон, які є справжніми витворами мистецтва і які виготовлені на ящиках з-під боєприпасів, привезених із зони проведення операції Об'єднаних сил. Виставка є благодійною», - розповів генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв під час відкриття заходу.

Він додав, що виставку зможуть побачити партнери та співробітники концерну. Всі ікони можна придбати, а кошти з продажів будуть направлені на підтримку Першого медичного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ). Основна ідея проєкту - перетворення смерті (символом якої є ящики з-під набоїв) на життя.

За словами засновника і керівника ПДМШ Геннадія Друзенка, виставка наразі побувала в 87 різних локаціях 13 країн. Зокрема, ікони виставлялись у Ватикані, Європарламенті та Литовському сеймі.

Він відмітив, що кошти з продажу ікон наразі є одним з основних джерел фінансування шпиталю. Шпиталь працює в 49 точках в районі проведення ООС і прийняв уже понад 56 тисяч пацієнтів.

Leopolis.news