logo
14/04
11/04
09/04
05/04
04/04
02/04
31/03
30/03
2 ...

Перший у світі мобільний додаток Ukrainian Live Classic став цифровим проєктом року УКФ

30-03-2021 10:59403

Перший у світі мобільний додаток Ukrainian Live Classic став цифровим проєктом року УКФ
Фото: Львівський органний зал

Перший у світі мобільний додаток про українську класичну музику Ukrainian Live Classic став найкращим цифровим проєктом 2020 року, підтриманим Українським культурним фондом.

Про це повідомляє пресслужба Львівського органного залу.

У п’ятницю, 26 березня, відбулося обрання переможців Премії УКФ, започаткованої цьогоріч. Вона визначає найкращі проєкти, що були підтримані Українським культурним фондом попереднього року, і сприяє їхній додатковій популяризації.

Мобільний додаток Ukrainian Live Classic від громадської організації Collegium Musicum було визнано журі найкращим у номінації «Цифровий проєкт року».

Додаток та медіа-платформа Ukrainian Live Classic була створена для презентації української класичної музики та її популяризації у світі. Він містить якісні аудіо- та відеозаписи творів українських композиторів, їхні біографії та музичнознавчі коментарі. Над проєктом працювали провідні українські музикознавці, члени Галицького музичного товариства.

Додаток та платформу створено англійською та українською мовами, щоб про українську музику дізналися якомога більше людей в усьому світі. За словами розробників, проєкт сприяє діджиталізації у сфері української культури та промоції віднайденої в архівах класики та фондових записів. 

Мобільний застосунок є безкоштовним та доступний до скачування в Apple Store та Google Play Market.

Ukrainian Live Classic на сьогодні має понад 15 тисяч завантажень. У додатку доступно 100 альбомів з українською класикою. Твори можна сортувати за епохами, прізвищем композиторів, жанром та слухати тематичні підбірки.

«Премія УКФ — дуже знакова подія для нас, — відзначив співкерівник проєкту Тарас Демко. — До кінця 2021 року ми плануємо здійснити реліз ще 50 альбомів у Ukrainian Live Classic. Це музика Порфирія Бажанського, Станіслава Людкевича, Романа Придаткевича, Антіна Рудницького».

Також організатори проєкту повідомили, що підтримати Ukrainian Live Classic можна на Patreon.

Leopolis.news