logo
16/04
15/04
14/04
13/04
12/04
11/04
10/04
2 ...

У Франковому виші відбудеться «Форум кар'єри»

05-04-2021 19:38250

У Франковому виші відбудеться «Форум кар'єри»

У Львівському національному університеті імені Івана Франка вже традиційно відбудеться «Форум кар'єри».

Масштабна щорічна подія «згуртує» усіх зацікавлених у перспективному працевлаштуванні вже 16-17 квітня 2021 року. Захід організовує відділ кар'єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського університету, інформує пресцентр університету.

«Форум кар’єри» – це щорічна подія, під час якої студенти, аспіранти, викладачі і випускники Університету та інші учасники матимуть змогу познайомитися із можливостями працевлаштування і потенційного кар’єрного розвитку, переглядаючи публікації про ті чи інші компанії та відвідавши їхні презентації, що відбудуться в онлайн.

Зважаючи на карантинні обмеження, цьогорічний «Форум кар’єри» відбуватиметься в онлайн-форматі, проте організатори обіцяють, що він буде не менш насиченим та активним, ніж зазвичай. Так, згідно з програмою, на учасників заходу чекає  дискусія «Зміни і виклики для молоді на ринку праці», Ярмарок вакансій (онлайн-публікації та презентації компаній-учасників), конкурс студентського резюме CV & COVER LETTER AWARDS і низка практичних воркшопів.

Для компаній, які цікавляться співпрацею із Львівським університетом, а також прагнуть залучити у свою команду молодих та активних працівників, реєстрація на «Форум кар'єри» доступна за посиланням.

Студенти, активна, цікава та готова до спілкування і розвитку молодь може долучитися події за цією адресою, щоб бути у курсі усіх нових тенденцій на ринку праці.

Більше інформації про захід можна знайти на фейсбук-події «Форум кар’єри» , або надіславши своє запитання на електронну пошту організаторів: lnucareerforum@ukr.net.

Leopolis.news