logo
16/04
15/04
13/04
12/04
11/04
08/04
2 ...

Окремий полк зв’язку ВМС ЗСУ провів польове тренування (ФОТО)

06-04-2021 21:24254

Окремий полк зв’язку ВМС ЗСУ провів польове тренування (ФОТО)
Фото: МОУ

Днями на Одещині завершився польовий  вихід  окремого полку зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України. Захід було проведено з метою набуття навиків щодо розгортання пунктів управління на рухомій базі в інтересах Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Морського Командування.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Під час польового виходу з особовим складом було відпрацьовано навчальні завдання, та нормативи з тактико-спеціальної, спеціальної та технічної підготовки. В ході здійснення маршу в район зосередження, у взаємодії з авіацією, було проведено навчання із прикриття колони з повітря під час здійснення маневрів. Окрім того, було виконано завдання з протидії подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відпрацьовано порядок відбиття диверсійно-розвідувальних груп умовного ворога під час переміщення та в пункті базування.

Не менш важливим стало тренування з прикриття від радіокерованих фугасів та відпрацювання нормативів і навчальних завдань з встановлення зв’язку, засобів розвідки та радіоелектронного подавлення, інженерного обладнання та маскування вузлів та станцій зв’язку. Виконання учбових завдань було організовано в якості змагання між підрозділами, що дало можливість визначити та заохотити кращих військовослужбовців.

Leopolis.news