logo
17/05
16/05
14/05
13/05
12/05
11/05
2 ...

На Львівщині пройде ЧУ з триатлону

07-04-2021 16:47404

На Львівщині пройде ЧУ з триатлону
Фото: ЛОДА

Уже завтра, 8 квітня, до Львова приїдуть кращі триатлоністи з 10 областей України та міста Києва, аби позмагатись за медалі національних чемпіонату.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщенні триватиме впродовж трьох днів.

Змагання з плавання та бігу відбудуться на навчально-спортивній базі Міністерства оборони, а восьмикілометровий веломаршрут пролягатиме між населеними пунктами Поршна-Липники, що на Пустомитівщині.

На змаганнях визначать найкращих в особистому та командному заліках. Побореться за медалі і збірна команда Львівщини. Нашу область на змаганнях представлятимуть 30 найкращих триатлоністів.

«Триатлон -  олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг. У Львові найкращих у кожному з видів спорту визначатимуть послідовно: у п’ятницю спортсмени позмагаються у плаванні у суботу у велоперегонах на 8 кілометрів, а в неділю - у бігу. Забіги будуть формувати за результатами попередніх двох днів змагань. Спочатку бігтимуть найслабші спортсмени, а вкінці найсильніші. Загалом змагальні дні триватимуть до 14.00», – пояснює керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Участь у змаганнях у складах окремих команд можуть взяти також спортсмени з інвалідністю. Усього ж на змаганнях чекають понад 130 учасників.

Найкращих визначатимуть серед кадетів, юнаків, юніорів та дорослих. Оскільки змагання до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, тож їх проведення дозволене навіть у регіонах червоної карантинної зони.

Leopolis.news